Go to Top

Airfel Kombi Servisi

airfel-kombi-servisi

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi hizmetlerinde, kombi kullanıcısı olan siz müşterilerimize kalite ve memnuniyeti düşünen bir prensip ile oluşturduğumuz servis hizmetini nitelikli ve en hızlı servis hizmetini vermekteyiz.

Kombi Servisi hizmetlerinde, tecrübeli uzman ekibimizle kombi arıza problemlerini en kısa sürede yerinde gidermekteyiz. Firma çalışanlarımız, daha önce çeşitli teknik servis firmalarında çalışmış, servisi verilen hizmetin önem ve bilgisine sahip, kalite ve iş disiplini ile donatılmış olarak işe başlamışlardır. Firma çalışanlarımıza gelişen servis ve teknolojiyi takibi ile mesleki gerekli eğitimleri almaya devam etmektedir.

Airfel Kombi Servisi hizmetlerinde tamir edilen parça veya değişen yedek parça yapıldığı tarihinden itibaren bir (1) yıl Balkanlı Teknik garantisi altındadır. Kombi cihazınıza yılda en az bir kez kesinlikle periyodik bakım yaptırmanız tavsiye edilir. Kullandığınız peteklerin ısısından memnun değilseniz, Kombi kalorifer sisteminizdeki petekleri temizletmeniz gerekmektedir.

Balkanlı Teknik Airfel Kombi Servisi hizmetlerinde kombi arıza ve bakım durumlarında ihtiyaçlarınız doğrultusunda Servis hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Airfel Kombi Servis montaj, bakım, tamirat hizmetleri Balkanlı Teknik tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

airfelaristonalarkobaymakboschbuderusdemirdokumecaferroliprtohtermvaillantviessmann

Firmamız Airfel kombi ve sitede yer alan diğer marka ve model kombilerin özel servisidir.
, , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.