Go to Top

Alarko Kombi Bakımı

Alarko Kombi Bakım Servisi

Alarko Kombi Bakım Servisi

Alarko Kombi Bakımı

Alarko kombi bakımı konusunda oldukça titiz olan kuruluşumuz. Alarko’nun özel servislerinin personelleri, Alarko tarafından veya mesleki eğitim kuruluşları tarafından yetiştirilirler. Alarko kombi bakımı ve tamiri yapan servisler sürekli olarak yenilenen teknolojik gelişmeler karşısında gerektiğinde tekrardan yetki belgeli servislere eğitimler verir. Alarko’nun kombilerinin bakım ücretlerinde standart fiyat söz konusudur.

Kombi bakımı yapan yetkili ve teknik servisler bulunmaktadır. Alarko kombi bakımı konusunda uzman olan özel yetkili servisler Alarko marka kombilerin ve diğer tüm markalarda kombilerin servislerini yapmaktadırlar.

Kombi servis ücretleri

Alarko kombi bakımı için standart ücret uygulamaktadır. Eğer bir yetkili servis tarafından kombinize bakım yaptırmaktaysanız. Sizden Alarko’nun belirlediği standart bakımlar ve özel servis olmanın kalite ve güveni çerçevesinde bir ücret talep edilir. Alarko servislerin belli başlı durumlara göre de uyguladığı fiyatlar bellidir. Örneğin talep ettiğiniz servisin bulunduğunuz semte uzak bir yerden gelmesi de ek ücret olarak yansımamaktadır.

Alarko servislerin belirlediği ücret dışında bir ücret talep edilip edilmediği, Alarko’nun özel servis teknik destek telefon hatları aranarak öğrenilebilir.

, , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.