Go to Top

Ariston Kombi Bakımı

Ariston Kombi Bakımı

Ariston Servisi

Ariston Kombi Bakımı

Ariston kombi bakımı, Ariston Kombi Servisi’nin uzman kadroları ile gerekli tüm hususlar dikkate alınarak büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Ariston, sahip olduğu geniş servis ağı ile tüm kullanıcılarına kolaylıkla ulaşabilmekte ve ilgili personelleri ile kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

Ariston kombiler, hem fiyat hem de kalite olarak kullanıcılarına sağladıkları avantajların yanında, düzenli olarak bakım yaptırıldığında da oldukça uzun ömürlü olmaları dolayısı ile ekonomik olmaktadırlar.

Ariston Kombi Bakımı Uygulamaları

Ariston kombi bakımı, uygun fiyatlarla ve profesyonel kişilerce gerçekleştirilmektedir. Öncelikle kombi iç yüzeyi, yanma bölümü ve fan bölmesi temizliği yapılmaktadır. Kalorifer peteklerindeki su ve hava kontrol edilmekte ve gerekli görülen işlemler uygulanmaktadır. Atık gaz fanı ve ısı sensörleri kontrolü yapılarak, sorun yaratabilecek unsurlar tespit edilirse temizlik veya değişim yapılmaktadır. Varsa su kaçakları giderilmekte ve su akış şalterleri kontrol edilmektedir.

Tüm bu kontroller yapıldıktan sonra Ariston kombi bakımı tamamlanır, eğer tespit edildi ise öncelikli olarak arızalar giderilir ve cihaz toparlanarak kullanıcıya teslim edilir.

, , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.