Go to Top

Ariston Kombi Servisi

ariston-kombi-servisi

Ariston Kombi Servisi

Balkanlı Teknik Servis, müşterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir hizmeti anlayışı ile Ariston kombi servisi konularında kendini ispatlamış bir firmadır. Telefonlardan gelen çağrılara en kısa zamanda hizmet sunmak amacında olup yerimizde durmuyor, hızla size cevap verebilmek için çalışıyoruz. Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun farkında ve bilincindeyiz.

Balkanlı Teknik, Ariston kombi servisi olarak kombinizin bakım, onarım, arıza tespit ve kombi montaj hizmeti vermektedir. Bizler için sizlerin ihtiyaçlarınızı ilkeli, güvenilir ve kaliteli hizmet vererek giderebilmek tek hedefimizdir. Isıtma sistemlerinizin sorunsuz ve iyi bir performansla çalışabilmeleri için düzeli periyodik bakımların yapılması gerekmektedir, böylece sorunsuz bir sene geçmesini sağlayacaksınız.  Ekonomik fiyat seçenekleri için firmamız Balkanlı Teknik Servisi aramakta tereddüt etmeyin.

Kullanmakta olduğunuz Ariston marka kombiler için uzun yıllar sağlıklı verim alabilmek için İGDAŞ’ın da doğalgaz faturalarında belirtiği gibi kombi ya da diğer gaz yakıcı cihazların yıllık periyodik bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin. İstanbul’un Avrupa yakasına tüm ilçe ve semtlere Ariston kombi servisi vermekteyiz.  Kombinizin en uygun mahale montajını yapmak, problem ve arıza durumlarına karşılık yılda iki defa yapılan periyodik bakımlar problemleri çözmek için özel Ariston kombi servisi olarak bizlerin başlıca görevidir.

airfelaristonalarkobaymakboschbuderusdemirdokumecaferroliprtohtermvaillantviessmann

Tüm marka kombilerde yapılan değişimler ariston kombi servisi de dahil Balkanlı Teknik Servis firmamızca 1 (bir) yıl garanti kapsamındadır.
Multi-Page
, , , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.