Go to Top

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi

avcılar demirdöküm kombi servisi

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi

NEDEN BALKANLI TEKNİK

Her kombinin kendine göre farklı karakteristik özellikleri vardır. Uzman servis personelimizin almış oldukları eğitimler sayesinde cihazda bulunan sorunu tam olarak tespit edip gerekli müdahaleyi yerinde yapabilirler.

Kombinizin güvenliği, can güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Servisimiz cihaza yapılan her müdahale sonrasında kombinizi eğitimlerde belirtilen kontrol basamaklarına göre eksiksiz kontrol ederek teslim ederler.

SERVİSİMİZ tarafından değiştirilen yedek parça ve işçilik hizmeti (1) BİR yıl garanti altındadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz doğrultusunda devamlı, kaliteli hizmet verebilmemiz için servisimiz düzenli olarak eğitim görmektedir.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İleri düzeyde güvenlik ve performans için orijinal yedek parça kullanınız. Yalnızca orijinal yedek parça kullanımında cihazınızda ki diğer çalışan parçalar ile birlikte uyum içinde işler ve kombinizin olması gereken performansta çalışmasını sağlayıp ömrünü uzatabilir.

Avcılar DemirDöküm Kombi Servis olarak

  • Kombi bakımı,
  • Kombi arızaları ve tamiri
  • Kombi orijinal yedek parça,
  • Tesisat temizliği,
  • Kalorifer petek temizliği,
  • KOMBAX tesisat temizliği,
  • Oda termostat montaj,
  • Kombi servis hizmeti,
  • Şofben montaj ve tamir hizmeti,

Konularında hizmet vermekteyiz.

Isıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınız için ekonomik, verimli ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kombi, şofben, cihazları Balkanlı Teknik DemirDöküm servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Balkanlı Teknik Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi olarak Arnavutköy, Avcılar, Beylikdüzü, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt ilçelerine hizmet vermekteyiz. Eğitimli personelimiz ile bölgemizde Demirdöküm kombi servis hizmetleri, Demirdöküm şofben servis hizmetleri ve teknik destek sağlamaktayız.

Orijinal yedek parça kullanımı ve uygun fiyat  ile Demirdöküm kombi kullanıcılarına zamanında güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Kullanıcılarımızın mağdur olmaması için randevu sistemi ile çalışmaktayız, DemirDöküm servislerine randevu sırasına göre gidilmektedir.

DemirDöküm Kombi Servisi Yedek parça değişimlerinde  BİR (1) yıl parça garantisi.

Servis hizmeti almak için Randevu hattımızı arayın Tel: 02128751617

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.