Go to Top

Bağcılar Petek Temizliği

Bağcılar Petek Temizliği

bagcilar-kombi-servisiIsınma sistemlerinde kullanılan tesisat ne kadar kaliteli olursa olsun tesisat içinde çamur yağ gibi çökeltiler oluşur. Tesisattan yeterince faydalanabilmek olası sorunların önüne geçmek için petek temizliği yaptırmak önemlidir.

Soğuk kış aylarında ısınma sisteminden tam randıman almak ve yeterince faydalanabilmek için tesisatın sorunsuz çalışması gerekmektedir. Problemli tesisat hem yakıt israfı yapar hem de tesisatın ömrünü kısaltır. Bu tip sorunların önüne geçmek için öncelikle tesisat temizliğine önem vermek gerekir. Petek temizliği kombinin temizlenmesi, peteklerin temizlenmesi ve iletim borularının temizlenmesi işlemleri ile yapılır. Tesisatta oluşan kireç ve çamurun oluşturduğu tortuların temizlenmesi özel kimyasallar ile yapılmaktadır. Kimyasallar güçlü asitler olduğu için tesisatta çürümelere yol açabilir ve hatta tesisatı delinmelere sebep olabilir. Bu biyolojik organizmaların belli bir zaman içinde tesisattan atılması gerekir. Tesisattan atılma işlemi ise basınçlı su ile sağlanmaktadır. Yani kişinin kendi tesisatını temizlemesi istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için petek temizleme işlerinde uzman firmalardan yardım almak gerekir. Özel tekniklerle ve gereçlerle tesisat temizliği yapan firmalar bu işi hem sorunsuz hem de kısa sürede yapmaktadır. Bağcılar petek temizliği servis bölgemizde olup Bağcılar’ın tüm semtlerine petek temizleme hizmetimiz vardır. Bağcılar ilçesine petek temizliği servisi çağırmak için 0212 875 16 17 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

 

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.