Go to Top

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Balkanlı teknik servis güvencesi ile Buderus kombi servisi hizmetlerinde, acil arızalarda bakım ve onarım hizmetlerinde müşteri memnuniyetini hedef alarak firmamız hızlı güvenilir ve saygın hizmet anlayışı, uluslararası kalite standartları çerçevesinde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Buderus kombi servisi ve diğer markaların kombi servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekten mutluluk duyar.

Balkanlı teknik servisi yıllardır kendini ispatlamış markaların kombi bakım servislerine eşit kalite de kombi servis politikası ile Buderus kombi servisi hizmetinde de kendine güvenilirlik hedefini izlemektedir. Müşterilerine buderus servis hizmetleri konusunda memnuniyeti kendisine hedef edinen firmamız yaptığı tüm diğer marka servislerinde anında servis güvencesi ve garanti vererek, bundan sonra yapacağı tüm faaliyetlerinde edindiği güvenilir ve istikrarlı şeklinden ödün sürekli ve kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir. İstanbul’un Avrupa yakasına Buderus kombi servisi konusunda hizmet veren firmamızın bu tercihi, müşteri portföyünü yükseltmek değil müşteri mağduriyetini hızlı bir şekilde giderebilme anlayışını gütmektedir.

Buderus kombi cihazlarının bakımlarını yılda 2 defa periyodik aralıklarla ilk baha ve son bahar aylarında yapılması sizlerin menfaatine olup en az 1 defa olmak üzere bakım yapılmasını önermeyi kendimize mesleki bir görev olarak biliyoruz.

Bakım ve onarım işlerinde Buderus kombi servisi hizmetleri konusunda firmamız Balkanlı Teknik sizlere bir telefon uzaklığındadır. 0212 875 16 17

airfelaristonalarkobaymakboschbuderusdemirdokumecaferroliprtohtermvaillantviessmann

Firmamız adı altında buderus kombi servisi ve diğer marka kombi servis hizmetlerinde yaptığımız çalışmalarda 1 (bir) yıl servis kalite standartlı garanti kapsamı altındadır.
, , , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.