Go to Top

Çatalca Kombi Servisi

Çatalca Kombi Servisi

catalca-kombi-servisiKombiler doğalgazlı evler için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Isınmadan tutun da yemek pişirmeye kadar her yerde kullanabildiğiniz doğalgaz, tarihten bu güne bulunmuş olan en ucuz ve sağlıklı ısınma yoludur.

Doğalgaz ile ısınmak için kombi şarttır. Evlerde bulunan doğalgaz peteklerine sıcak suyu iletmesi için gerekli olan kombi, aynı zamanda içerisinde bir devir daim pompası da bulunan bir cihazdır. Kombiler doğalgazı yakarak suyun ısınmasını sağlarlar.

Periyodik Bakım Önemlidir!

Bu sebeple kombi bakımı büyük bir önem teşkil etmektedir. Kombi özellikle kış ayları boyunca devamlı çalışan bir cihaz olması sebebiyle, arıza verme olasılığı yüksek bir makinadır. Kombilerin her parçası yıllarca kullanılabilecek niteliğe sahip değildir. Bu sebeple Çatalca Kombi Servisi aracılığıyla, düzenli kombi bakımını yaptırmanız önemlidir.

Kombiler özellikle mekanik aksamından dolayı arıza verirler. Kombi içerisinde bulunan devir daim pompasının eskiyerek işlev görmemesi çok görülen bir sorundur. Bazı parçaların yağlanıp temizlenmesi gerekmektedir. Kombi parçaları genellikle pahalıdır. Siz de büyük ücretler ile karşı karşıya kalmamak için düzenli kombi bakımınızı ihmal etmeyiniz.

Balkanlı Teknik Çatalca Kombi Servisi hizmetlerinden faydalanmak için 0212 875 16 17 iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Multi-Page
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.