Go to Top

Esenyurt Eca Kombi Servisi

Esenyurt Eca Kombi Servisi

Balkanlı Teknik Esenyurt eca kombi servisi hizmetleri

Tüketicinin Dikkatine

Son zamanlarda ECA kombi veya diğer markalı cihazlar ile ilgili hizmet veren birçok servis veya kişiler bulunmaktadır. Edinilen bilgi ve yapılan şikâyetler doğrultusunda, birçok kullanıcının bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından sahtekârlık ve haksız kazançlar ile mağdur edildiği görülmektedir. Bu kişilerin teknik donanım eksikliği ve bilgi yetersizliği veya eğitimli olmayışı birçok tüketicinin servislere ve ustalara olan güveni azaltmakta ve güvensizlik ortamı yaratmaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız doğalgaz hatları ve doğalgaz ile çalışan cihazların mutlaka güvenilir uzman kişi ve servisler tarafından onarım ve tadilat yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz.  Kombi, Kazan, Şofben gibi benzeri gaz ile çalışan cihazlarda, yapılan işlemlerde firmamız sorumlulukların bilincindedir. Yaşam alanlarınıza saygılı, güler yüzlü ve güven kazanan hizmetler sunmaktadır.

Kombi Bakımı

Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarımızda ısınma ihtiyaçlı kullanılan Eca kombi cihazları, uzun süre kullanılmadığı durumlarda veya ayaz boyu çalıştırılmadığı zamanda kış kullanımına geçmeden önce mutlaka kontrol ve bakımları yapılmalıdır. Bakım ve kontrolleri yapılmamış cihazların performans ve cihaz ömrü olumsuz yönde etkilenir. Kombi cihazı çalıştırılmadan önce kontrol ve bakımları yapılmalı çalışması test edilmelidir. Bunun nedeni cihazın çalışma veriminin sağlanması, performansın korunması, yakıt tasarrufu ve oluşabilecek arızaların önceden tespiti ve onarım maliyetlerinin aşağı indirgenmesidir.

Orijinal ve uygun fiyat yedek parça kullanımı ile Eca kombi kullanıcılarına zamanında güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Kullanıcılarımızın mağdur olmaması için randevu sistemi ile çalışmaktayız, Eca servislerine randevu sırasına göre gidilmektedir.

Eca Kombi Servis hizmeti almak için Randevu hattımızı arayın Tel: 02128751617

Balkanlı Teknik Esenyurt Eca Kombi Servisi olarak, Esenyurt ve bölgesi semtlere servisimiz vardır.

Esenyurt Eca Kombi Servisi Yedek parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi.

Firmamız web sitemizde adı geçen Eca markasına özel servis hizmeti vermektedir. Eca Yetkili Servisi veya Eca Yetkili Satıcısı değildir.

 

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.