Go to Top

Ferroli Kombi Bakımı

Ferroli kombi bakımı

Kombilerin bakımının ne kadar önemli olduğu ve kesinlikle ihmal edilmemesi gerektiği artık tüm kullanıcılar tarafından biliniyor. Ancak bu bakım işlemlerinin uzman ekipler tarafından yapılması gerektiği konusunda pek çok kullanıcının bilgi sahibi olduğunu söyleyemeyiz. Kombilerini açarak iç aksamını gelişigüzel yöntemler ile temizlemeye çalışan kullanıcılar çok büyük tehlikelere davetiye çıkarıyor.

Bakımı işin uzmanlarına bırakın!

Kombi üreticisi olan pek çok marka yaygın bir servis ağına sahip. Ferroli kombi bakımı konusunda servislere en kolay ulaşabileceğiniz markalardan biridir. Yapmanız gereken sadece teknik servisler ile irtibata geçmek olacak. Evinize gelen ekipler gerekli tüm bakım işlemlerini kısa sürede tamamlıyor.

Bakımın en önemli bölümü temizlik çalışmalarıdır. Cihazın hem verimli çalışması hem de yakıt tasarrufu sağlaması bakımından temizlik işlemlerinin dikkatlice yapılması gerekiyor. Örneğin yanma haznesinin tozlarından arındırılması, cihazın daha az yakıta gereksinim duymasını sağlayacaktır.

Brülörün sökülerek yıkanması ve yeniden takılması, ateşleme elektrotlarının zımparalanması, prop gözlerinin temizlenmesi önemli olan diğer bakım çalışmaları arasında yer alıyor. Aynı zamanda sıcak su akışının ve gaz kaçağının kontrolleri de profesyonel ekipler tarafından yapılarak Bakım çalışmasının ardından kombinizi güvenle kullanabilirsiniz.

,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.