Go to Top

Gold Therm Yetkili Servisi

Gold Therm Yetkili Servisi

Gold Therm Yetkili Servisi

Gold Therm Yetkili Servisi  olarak, sizlere yaşam alanlarımızda kullandığımız şofbenin özelliklerini bilgilendirmek amacı ile cihazın genel özelliklerini aşağıdaki yazımızda açıklamak istedik.

Gold Therm Hermetik Şofben Genel Özellikleri:

1-Donma Koruması – Anti Freeze

Şofbende suyu ısıtan eşanjörün içerisinde bulunan suyun sıcaklığı +3°C’nin altına düştüğünde cihaz kendini otomatik olarak devreye alır ve şofbeni düşük alev boyunda çalıştırmak suretiyle eşanjör içerisindeki suyu ısıtarak donmadan meydana gelebilecek zararları önler.

2-Otomatik Aç Kapa – Restart

Elektrik kesintisinden sonra şofbeniniz otomatik olarak ayarladığınız su sıcaklığında çalışmaya devam edmektedir. Elektrikler geldiğinde cihaz kendini kilitlemez ve  üzerindeki aç/kapa tuşuna basmanıza gerek kalmaz.

3-Sabit Su Sıcaklığı

Gaz valfindeki alev modülasyonu özelliği sayesinde su sıcaklığını ayarladığınız ısı derecesinde sabit tutmaktadır. Su basıncında düşük debi oluştuğu zamanlarda ve kullanım sırasında cihaz minimum alev boyunda çalışarak yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

4-Estetik ve Küçük Ebatlar

Yenilikçi tasarımı ile öne çıkan markamız ufak ebatları ile klasik şofbenlere göre daha az yer kaplar. Estetik görüntüsü ile yuvamıza değer katar, yaşam alanlarınızı genişletir.

5-Sıcak Su Kapasitesi

Dakikada 11,5 Lt (∆t =25 °C) sıcak su kapasitesi ile kesintisiz banyo keyfini yaşatır.

6-Yakıt Tipi

Doğalgaz veya LPG ile kullanım imkanı sunar. Yetkili servisler tarafından yapılacak dönüşüm işleminden sonra seçtiğiniz yakıt tipi ile kullanılabilir.

7-Aşırı Isınma Koruması

Cihazda oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda, suyun aşırı ısınması önleyen güvenliği ile haşlanmayı engeller.

8-Satış Sonrası Hizmeti

Yaygın Yedek Parça ve Yetkili Servis Ağı ile Türkiye’nin Her İlinde Güvenilir Hizmet.

Türkiye çapındaki yaygın servis ağı ile, gaz dağıtım kuruluşlarından alınmış gaz uygunluk onay belgesi ile kurulumu hazır ürünlerin en kısa sürede devreye alma işlemi ücretsiz yapılır ve ürünün ekonomik ömrü boyunca yetkili servislerimiz müşteri memnuniyetini garanti eder. Garanti süresi devam eden veya bitmiş olan ürünün yıllık periyodik bakımlarını Gold Therm Yetkili Servisi’ne yaptırmayı ihmal etmeyin.

Balkanlı Teknik Isıtma & Soğutma Sistemleri Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Çatalca, Silivri, Küçükçekmece ilçeleri Gold Therm Yetkili Servisi‘dir. Randevu talebiniz için 0212 875 16 17 numaralı telefonda bizlere ulaşabilirsiniz. Balkanlı Teknik yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere kaliteli güvenilir güler yüzlü hizmet anlayışından vazgeçmeden taleplerinize hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.