Go to Top

İGDAŞ Uyarıyor

igdas uyariyor

İGDAŞ Uyarıyor

Ülkemizde son dönemlerde kömür sobalarının yerine kaloriferler, kaloriferli evler, mutfak tüplerinin yerini ise modern şık ve estetik kombiler almaya başladı. Kırsal yerleşim yerlerinde soba ve mutfak tüpü kullanılmaya devam etse de birçok yerleşim yerlerinde doğalgaz kullanımı devam etmektedir. Yaygınlaşan doğalgaz kullanıcısı olunca doğalgaz ile çalışan kombi satış ve servis desteği sağlayan yabancı birçok firma ülkemizde pazar oluşturmaktadır.

Doğalgaz çevreye zarar vermeyen, daha iyi ısınma ve kullanma hakkı tanıyan bir kaynaktır. Evlerde özellikle yaz mevsimlerinde kullanma olanağı oldukça düşük fiyattadır. Doğalgaz kullanımında kombi markası seçimi ve tesisatı da çok önemlidir. Doğalgaz dağıtımında İstanbul Bölgesinde etkili olan kısa adı İGDAŞ olan İstanbul Gaz Dağıtım Şirketi İGDAŞ Uyarıyor şeklindeki açıklamaları ile İstanbul Bölgesinde ki doğalgaz kullanıcılarını uyarmaktadır.

İGDAŞ Uyarıyor şeklindeki uyarıların nedeni ise kombi bakımlarında Yetki belgesine sahip firmalar ile çalışılması için. Ülkemiz de yetki belgesine sahip olmayan çok sayıda kombi bakım ve tamir firması bulunmaktadır. Tüketicilerin bu insanlara itibar etmemesini, konusunda deneyimli ve tecrübeli yetki belgesi bulunan insanlarla çalışılması önerilmektedir.

İGDAŞ Ve Çalışma Alanı

İGDAŞ müşterinin memnuniyetini ve doğalgaz dağıtımında sıkıntı yaşanmaması için uğraş veren bir firmadır. Bu sebeple tehlike ya da sorun arz edebilecek konularda İGDAŞ uyarıyor şeklindeki açıklamalarıyla vatandaşın yaşayabilecekleri sıkıntılar konusunda uyarı yapıyor. İGDAŞ ve ülkemizde hizmet veren diğer firmalarda öncelik güvenliktir. Bunun için Doğalgaz kullanıcıları evlerinde can ve mal kayıplarının yaşanmaması için yaz ve kış dönemlerinde kombi bakımlarını yaptırmalıdırlar.

Bunun için konusunda uzman, yetki belgesi olan tecrübeli kişi ya da kurumlar çoğalmalıdır. Kombilere yapılacak periyodik bakım, kombinizin kullanım süresini daha da artırmaktadır. Kombilerin periyodik bakımları, elektronik sistem kontrol edilir, kırılan ya da arızalanan parçalar yenilenir. İGDAŞ hizmet politikasında kesintisiz hizmet gelmektedir. Gaz Kullanımında arıza ya da problemin sıfır derecede gerçekleşmesi kurumun en önemli hizmet politikasıdır. İGDAŞ bünyesinde çalıştırdığı konusunda uzman çalışanları ile İstanbul ve Bölgesinde gaz sıkıntısının yaşanmaması, problemin en hızlı ve en kesin şekilde çözümlenmesi için hizmet sunar.   Bunun için 7 gün 24 saat hizmet verir.

 

, , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.