Go to Top

Kiturami Kombi Servisi

Donanım Özellikleri Nelerdir?

Kiturami World 2000 ve World 3000 model cihazları Kombi olarak bilinir aslında Boylerli bir cihazdır, anlaşılır olması için kısaca açıklamak gerekirse ; Boylerli Duvar Tipi Doğalgazlı Kat Kaloriferli de diyebiliriz. World 5000 Modeli cihazı 2 ana eşanjöre ve 1 plaka eşanjöre sahiptir toplamda 3 eşanjör etmektedir ki bu hiç bir hermatik cihazda mevcut değildir.

Kiturami Boiler diğer cihazlara oranla hem daha konforlu ve daha ekonomik bir cihazdır, kullanım yakıtı diğer marka cihazlara göre daha azdır kısacası yakıtı az performansı yüksek bir cihazdır. Kiturami boiler kombilerde bulunan gaz kaçak sensörü ve deprem sensörü kendisini diğer cihazlardan ayıran eşsiz özeliklerinden bir kaçıdır.

Ekonomik Özellikleri

Kiturami Boiler kombi cihazına bağlı olarak Oda termostatı ile kontrol edilebilen özelikte bir cihazdır. (Bu özelikleri sıradan kombilere dahil etmeniz için yaklaşık 600 ila 1000 TL. arası harcama demektir fakat buna düşük yakıtla yüksek konforu dahil etmeniz mümkün olamayacaktır.) Siz odanızın hangi sıcaklığa gelmesini istiyorsanız Kombiniz ayarladığınız sıcaklığa kadar çalışır ve ayarlı olan sıcaklığı bulduğunda çalışmayı durudur. Böylece gereksiz yakıt sarfiyatından sizleri korur.

% | % | % | % | % Single Page
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.