Go to Top

Kiturami Kombi Servisi

Kiturami Kombi Servisi

Balkanlı Teknik Kiturami kombi servisi yetkili yedek parça satış hizmetlerimiz ile siz değerli tüketicilerimize yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Bu makalemizde sizlere kiturami kombi hakkında bilgiler ve kiturami kombi servisi hizmet bölgeleri hakkında bilgi vermekteyiz.

kituramikombilogo

kiturami kombi servisi

Kiturami Kombi Hakkında

Kiturami Güney Koreli ısıtma markası  Türkiye’de yıllardır ısıtma  sektörde isim yapmış bir markadır. Yurt dışında ve kendi ülkesinde bir çok cihaz modeli vardır, Türkiye’de World 2000, World 3000, World 5000 Modelleri mevcuttur, önümüzdeki günlerde yeni modellerinde ülkemize gelmesi bekleniyor, hayırlısı diyoruz ve bu şahane kombilerin genel özelliklerine geçiyoruz.

Donanım Özellikleri Nelerdir?

Kiturami World 2000 ve World 3000 model cihazları Kombi olarak bilinir aslında Boylerli bir cihazdır, anlaşılır olması için kısaca açıklamak gerekirse ; Boylerli Duvar Tipi Doğalgazlı Kat Kaloriferli de diyebiliriz. World 5000 Modeli cihazı 2 ana eşanjöre ve 1 plaka eşanjöre sahiptir toplamda 3 eşanjör etmektedir ki bu hiç bir hermatik cihazda mevcut değildir.

Kiturami Boiler diğer cihazlara oranla hem daha konforlu ve daha ekonomik bir cihazdır, kullanım yakıtı diğer marka cihazlara göre daha azdır kısacası yakıtı az performansı yüksek bir cihazdır. Kiturami boiler kombilerde bulunan gaz kaçak sensörü ve deprem sensörü kendisini diğer cihazlardan ayıran eşsiz özeliklerinden bir kaçıdır.

Ekonomik Özellikleri

Kiturami Boiler kombi cihazına bağlı olarak Oda termostatı ile kontrol edilebilen özelikte bir cihazdır. (Bu özelikleri sıradan kombilere dahil etmeniz için yaklaşık 600 ila 1000 TL. arası harcama demektir fakat buna düşük yakıtla yüksek konforu dahil etmeniz mümkün olamayacaktır.) Siz odanızın hangi sıcaklığa gelmesini istiyorsanız Kombiniz ayarladığınız sıcaklığa kadar çalışır ve ayarlı olan sıcaklığı bulduğunda çalışmayı durudur. Böylece gereksiz yakıt sarfiyatından sizleri korur.

Avrupa Yakası Kiturami Kombi Servisi Hizmeti

Kiturami Kombi Servisi Hizmetlerimiz yalnızca Avrupa Yakası Bölge servisine bağlı olarak yapılmaktadır. Aşağıda verdiğimiz bölgelere servis hizmetimiz vardır. Servis randevularını 0212 875 16 17 numaralı telefondan yaptırabilirsiniz.  Acil servis durumlarında Ağır Hastalık vs. için Whatsapp numarasına yönlendirme ile servis talebiniz alınır.

kiturami kombi servisi -1-yil-garanti 

Kiturami Servis Değişen parçalar için 1 yıl parça garantisi vermektedir.

kiturami kombi servisi orijinal

Kiturami Kombi Servisi orijinal yedek parça kullanımı yapmaktadır.

Önemli Not: Piyasada korsan diye bilinen, iş yeri olmayıp kaçak çalışan ve kendilerini Kiturami Servisi diye adlandıran şahıslar vardır. Bu kişiler cihazlarınıza zarar verebilir ve sizlere daha yüksek masraflar açabilirler. Siz Kiturami Kombi kullanıcılarının bu şahıslara itimat etmemelerini, servis hizmeti için çağırmamalarını önemle uyarmak isteriz. İnternet sitelerinden servis çağırmadan önce dikkat etmeniz gereknler. Web sitesinin iletişim bölümünden, adres bilgisi var mı yok mu diye kontrol ediniz, yedek parçası olup olmadığını sorunuz.

Avrupa yakasında servis hizmeti verdiğimiz ilçeler:

Avcılar, Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bahçelievler, Bayrampaşa, Çatalca, Esenyurt, Esenler,Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Kağıthane, Silivri, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Gaziosmanpaşa.

Sizlere Kaliteli ve Güvenilir bir hizmet için varız.

Multi-Page
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.