Go to Top

Kiturami Servisi 0212 875 16 17

Kiturami Servisi

Balkanlı Teknik Kiturami Servisi  alanında sunduğumuz hizmet ve kalite ilkesi içinde yer alan firmamız lider olmanın yanı sıra her zaman profesyonel kalmayı ilke edinmiş bir teknik destek servisidir.
Kiturami Servis Noktası tüm kullanıcılarına güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, her şeyden önce eğitimi ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir teknik servistir.Kiturami Kombi Servisi en iyi hizmeti vermek amacıyla sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve paylaşır. Müşterilerimize en iyi servis, bakım, onarımı ve orijinal yedek parça sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştiren yenilikçi bir firmayız. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.

Balkanlı Teknik 5 yıldır kombi ve ısıtma sektörü içinde geçmişine dayalı tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir. Kiturami kombi yedek parça konusunda siz kullanıcıları uyarmakta fayda var; sahip olduğunuz kombilerin yedek parçaları piyasada muadili olmamaktadır var olduğunu söyleyenlere inanmayınız. Yedek parçaları yalnızca distribütör firmadan temin edilir. Kombilerin yedek parçaları yalnızca yetkili servislerinde ve anlaşmalı servislerinde bulunmaktadır, bunlar dışında hiç bir korsan serviste yoktur. Dilerseniz firmamızdan yedek parçayı kendinizde alabilirsiniz. Özellikle 444 ile başlayan Telefon numaralı sahte yetkili servislerden uzak durunuz. Kiturami kombinin dağıtıcı yada yetkili ve anlaşmalı servislerinde böyle bir telefon numarası yoktur, kullandıkları telefon numaraları sabit hatlı telefonlardır. Tüm kiturami kombi kullanıcılarının dikkatine.

% | % | % Single Page
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.