Go to Top

Kombi Bakımı Avantajları

kombi-bakim-avantaj

Kombi Bakımı Avantajları

Ev ve iş yerlerinin en çok tercih edilen ısıtma aracı olan kombiler,  doğabilecek arızalara ve oluşturabileceği kazalara karşı düzenli bakım ihtiyacı olan mekanizmalardır. Bu nedenle pek çok markanın ürün sonrası hizmet desteği vermek için kurduğu kombi servisi, müşterilere bakım konusunda yardımcı olmaktadır.

Kombilerin çalışma performanslarının düşmemesi, kolay arızalanmaması ve uzun ömürlü olması için büyük önem taşıyan kombi bakımı, aksatıldığı takdirde arızalara ve telafisi mümkün olmayan kazalara yol açabilmektedir.

Kullanımı pek çok avantajı beraberinde getiren kombiler, emniyetli bir ısı sistemi oluşturmaktadır. Ancak sistemin güvenliği ancak düzenli bakım ve kontrollerle mümkün olmaktadır. Kombilerin su basıncı, hava gibi ayarları uygun konumlarda tutulmalı, kombinin bulunduğu oda havalandırılmalı ve arızalı olan parçalar değiştirilmelidir.

Kombi Servisleri Ücretli Midir?

Genellikle satın aldığınız kombinin garanti süresi boyunca bakım ücreti talep etmeyen kombi servisleri, bu süre sonunda da cüzi miktarlara kombi bakımını sürdürmektedir. Kombi arızalarının telafisi olmayan kazalara yol açabileceği göz önünde bulundurularak kombi bakımı ücretinden kaçınılmamalı ve yılda en az bir kez profesyonel bakım yaptırılmalıdır.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.