Go to Top

Kombi Servis Merkezi

0542 414 83 82

Kombi Servis Merkezi   

Balkanlı Teknik Servis adı altında verdiğimiz kombi servis merkezi hizmetleri müşterilerimize kalite, güven, uygun fiyat ve memnuniyet taşımaktayız. Balkanlı Teknik Servis olarak daimi hedefimiz her vakit müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığımız tüm işlerde 1 yıllık firma garantisi verilmekte ve bu zaman içinde arızanın tekrarı durumunda arıza yapan cihazdan ücret talep edilmemektedir.

Çözüm odaklı, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve benimsemiş Balkanlı Teknik Servis çalışanları, müşteri isteği doğrultusunda hizmet vermektedirler. Kalite politikasını düşürmeden uzun yıllar hizmet veren firmamız, beklentilerin üzerinde bir çalışma hizmeti sunmaktadır.

Arıza tespiti ve onarımı uygun fiyat garantisi ile sürdüren firmamız, teknik servisin yanı sıra bakım, onarım, montaj ve petek temizliği hizmetlerini bir arada yürütmektedir. Kışın gelecek yüksek faturaların önlenebilmesi için yapılan çalışmalardan birisi kombi bakımı ve peteklerin temizliğidir. Kombi servis merkezi size bu hizmeti uzun yıllardır kalite politikası ve profesyonel bir ekip ile ulaştırmaktadır.

Balkanlı Teknik Kombi servis hizmeti sonrasında 1 yıllık işçilik ve parça garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde oluşabilecek aynı arıza ve aksaklık durumunda ücret talep edilmeden çözüme ulaşması siz müşterilerimizin firmamız ile daimi çalışmasını sağlamaktadır. Böylelikle Balkanlı kombi servisi müşterilerin güvenini kazanmaktadır. Firmamız İstanbul’un Avrupa yakası tüm ilçelerine hizmet ulaştırmaktadır. Balkanlı kombi servis merkezi ile iletişime geçtikten sonra aynı gün içerisinde servis imkanı sunulmaktadır. Yoğunluk göze alındığında bazı durumlarda bu süre sonraki güne servis verme imkanı ve bu süreyi fazla uzatmadan servis imkanı sunulmaktadır.

Yedek Parça Garantisi

Balkanlı Teknik  profesyonel çalışmayı kendine ilke edinmiş olduğundan ve yılların verdiği tecrübe ve özgüven gücünden faydalandığından, siz müşterilerimize bu tecrübe ve güvenin ispatını cihaz arıza giderimin gerçekleştirdiği kombi ve klimalarınızın yedek parça değişimlerinde verdiği garantiyle açıkça kanıtlar.

 

, , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.