Go to Top

Kombi Servisi Çağırın

kombi-bakim-avantaj

Arıza Durumunda Kombi Servisi Çağırın!

Odun, kömür ve soba derdinden kurtulmanızı, kış boyunca evinizi dilediğiniz sıcaklık düzeyinde tutmanızı sağlayan kombi bakımı ihmal edildiğinde hayatınızı tehlikeye atacak kadar tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle uzmanlar sıklıkla her kombi kullanıcısının cihazının bakımını periyodik olarak yaptırmasının son derece önemli olduğunun altını çiziyor.

Buna karşın herhangi bir markanın kombi servisi atölyelerini ziyaret ettiğinizde karşınıza çok sayıda arızalı kombi çıkıyor. Çünkü halen cihazlara gelişigüzel müdahalelerde bulunma alışkanlığının sona erdiğini söylemek güç! Bu durum kombilerin bozulmasından ziyade ev halkının hayatının da ciddi bir tehlikeye atılmasını beraberinde getiriyor.

Kombi Servisi Gelmeden Gazı Kapatın!

Oysa kombinizin gaz akışında herhangi bir problem olmamasına karşın ısı ya da sıcak su temininde zorlanıyor olmanız, kombi alevinin yanıp sönmesi, evinizde gaz kokusunun olması ve daha pek çok belirti kombinizin arızalandığının sinyalleri arasında yer alıyor.

Bu durumda yapılması gereken cihazın gaz akışını sağlayan vananın derhal kapatılması ve hiç vakit kaybetmeden kombi servisinin aranması olacaktır. Böylece hem tehlike durumunu ortadan kaldırmış hem de cihazınızdaki arızanın büyümesini önlemiş olacaksınız.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.