Go to Top

Kombi Servisi

kombi servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Hizmet sektöründe ciddi bir konuma sahip olan kombi tamir hizmeti, bilgi ve güven gerektiren anlayışına sahiptir. Firmamız bu noktada kombi kullanıcılarına bilgi ve güveni hizmet olarak evinize taşımaktadır. Servis hizmeti ciddi bir iştir. Konusunda eğitimini tamamlamış ve tecrübe sahibi olan firmamız, Balkanlı Teknik  seçkin servis personeli insana saygılı, bilgi ve tecrübesi ile siz değerli dostlarımıza kombi servis hizmet vermek için kurulmuş olan bir firmadır. 2010 yılında kurulmuş olan firmamız misyon ve vizyon sahibidir. Kombi servisinde işine vermiş olduğu titizlik, müşteriye verilen değer, dakiklik ve güven prensibi ile çalışmaktadır. Servis hizmetlerinde, yerinde müdahale ederek tüm kombi markalarına hizmet vermekteyiz.

Ülkemize doğalgazın gelişi ile birlikte pek çok alanda kullanılan gaz yakıcı cihazlardan olan kombiler, yanma türlerine göre birkaç sınıfa ayrılırlar. Oturduğumuz alanları verimli ısıtabilmek için her bir gaz yakıcı cihaz veya kombi yoğun bir mesai içinde çalışmaktadırlar. Olmadık zamanlarda arızalanıp tamirat gerektiren, sorunsuz bir performans için bakım isteyen yazın ve kışın ayrı bir öneme sahip cihazlardır. Hayatımızın önemli alanlarında bulunup faaliyet gösteren kombilerin, olmadık zamanlarda çıkarttıkları problemlere geçici sıkıntılar yaratırlar işte bu noktada biz yedek parça servis hizmetlerimizle sizlere çözüm bulmaktayız.

Kombi servisi hizmet anlayışı, uzmanlık isteyen ve eğitim almış profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Tüm marka ve modellerde hizmet veren firmamız, yeni alınan kombilerin montajında ya da kullanılmakta olan kombilerin arıza tespit, tamirleri ve yıllık periyodik bakımlarını yapan kuruluşumuz sorunsuz hizmet anlayışı ile hafta içi her gün 09:00/21:00 saatleri arası hafta sonu ise 10:00/18:00 saatleri arası mesai hizmeti vermektedir. İstanbul’un Avrupa Yakası bölgemizdeki belirli ilçe ve semtlerine kombi servisi hizmetimiz vardır. Randevu oluşturmak için 0212 875 16 17 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız servis hizmetlerinde;  Kaliteyi, Güveni, İnsana Saygıyı, Mesleğine Verdiği Değer ve İnanç Anlayışı ile Randevusuna Sadık Kalmayı Prensip haline getirmiştir.  Bunun dışında, daha iyi servis kalitesi hizmeti için sürekli takip edilen teknoloji ve akademik eğitimler ile sürekli çalışmaktadır.

, , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.