Go to Top

Kombi Tamir Servisi

Kombi Tamir Servisi

buderus kombi

buderus arıza

Günümüzde en yaygın ısıtma araçlarından biri olarak kullanılmakta olan kombiler, ileri teknoloji ile üretilmelerine ve kalitelerine özen gösterilmelerine rağmen sorunlar çıkarabilmektedir. Bu sorunların giderilebilmesi için tüm kombi üreticileri tarafından kombi tamir servisi birimleri kurulmuştur.

Kombi tamir servisi, kullanıcıların şikayetleri üzerine ilgili adreslere ulaşarak kombileri inceler ve gerekli görülen uygulamaları gerçekleştirir. Arıza giderilmesi, parça değiştirilmesi, bakım ve temizlik işlemleri profesyonel yetkililer tarafından uygulanır.

Kombi Tamir Servisleri Ücretli Midir?

Kombi, yılda en az bir kez gerekli kontrollerin yapılmasını talep etmeniz gereken bir birimdir. Bakım ve kontrol işlemleri cüzzi miktarlarda gerçekleştirilmekte, çoğu zaman markaların uyguladığı avantajlı bakım günleri kampanyaları ile olduğundan daha uygun fiyatlara uygulanmaktadır. Hemen hemen tüm firmalar bakım işlemlerini ilk etapta bir ya da iki yıllık garanti kapsamı içerisinde dahi olsa, ücret alarak sunmaktadır.

Çözülmesi uzun süren teknik arızalar, parça değişimleri gibi uygulamalar için ise, kombi tamir servisi, değiştirilecek parçanın niteliğine, arızanın büyüklüğüne göre de harcanacak iş gücünün boyutuna bağlı olarak ekstra ücretler talep etmektedir.

Bir önceki konumuzda Kombi Bakımı ve Önemi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.