Go to Top

Kombi Teknik Servisi

kombi teknik servisi

Kombi Teknik Servisi

Kombi  Servisi

Kombi  Servisi Bakım – Tamir hizmetleri konusunda uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize yalnızca işçilik değil uygun fiyat kalite ve güven hizmeti sunmaktadır. Bakanlık yetki belgeli firmamız, her marka kombi için  özel servis olarak kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız 0212 875 16 17 telefondan 7/24 ulaşabilir  teknik servis desteği alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Servisimiz Kombi bakım ve kombi tamir servis işlerinde kuruluşundan önce eğitimlerini tamamlamış, tecrübe sahibi edinmiş servis işinin önemine sahip olup, bakım onarım servis hizmetinde kalite ve bilgi donanımı ile faaliyet göstermektedir. Çalışmalarımızda çağın gelişen servis tekniklerini farklı kurumlarda servis ve mesleki branşımız üzerine, bakım onarım tekniklerinde gerekli eğitimler almakta ve almaya devam etmektedir.

Firmamız içinde oluşturduğu çalışma prensibi anlayışı ile kaliteli zamanında ve güvenli hizmet anlayışı ile gaz yakıcı cihazlar teknolojisinde, bakım onarım servis hizmetleri sunmaktadır. Dinamik ve kaliteli hizmet anlayışı ile yükselen kuruluşumuz kurumsallık ilkesi ile ilerlemektedir.

Hizmet verdiğimiz markalar.

Alarko Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

 

Balkanlı Teknik Servisi tarafından tamir edilen ve değişen parçalar yapıldığı tarihten itibaren 1 (bir) yıl garanti kapsamındadır. 
Her türlü hakkı saklıdır, kopyalanıp kullanılamaz.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
istanbul diyarbakır nakliyat istanbul bursa nakliyat istanbul çanakkale nakliyat istanbul edirne nakliyat istanbul kırklareli nakliyat istanbul kocaeli nakliyat istanbul sakarya nakliyat istanbul tekirdağ nakliyat istanbul antalya nakliyat istanbul ankara nakliyat