Go to Top

Kombi Yetkili Servisi Nedir

Kombi Yetkili Servisi Nedir?

Kışın vazgeçilmezi kombilerin montajı kadar önemli diğer bir konu da bakımıdır. Kombinin kullanımına göre arızalanması normaldir. Çünkü içerisinde elektrik tesisatı, su tesisatı ve doğalgaz tesisatı vardır. Bu kadar çok ve birbirinden farklı bu sistemin bir arada çalıştırılması oldukça güçtür.

Kombilerin kullanımına ve ısıttığı alana bağlı olarak belirli bir zaman sonra arıza verebilir. Bu arızaların meydana gelmesini engellemek için zamanında bakımı yaptırmak en doğrusudur. Ancak bu bakımları yaptırmak kimsenin işine gelmez. Bazı insanlar için bakım hem zaman kaybı hem de para kaybı olarak görülür. Ancak bu bakımlar kombinin daha uzun süre kullanılması ve yakıtı daha verimli kullanması için önemlidir.

Kombi yetkili servisi nedir? Kombilerin bakımı ve onarımını yapan birçok firma piyasada mevcuttur. Bu firmalar arasında yetki belgeli servisler de vardır. Yetki belgesini bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşlardan almış cihaz tamir hizmeti veren firmalara ve personele yetkili servis denilir.  Kombi yetkili servisi belli bir düzeyin üstünde hizmet kalitesi vermek zorundadır. Kombi yetkili servis personellerine belli aralıklar ile eğitim verilir.

Bu eğitimde yeni üretilen ve yeni geliştirilen sistemler hakkında personele bilgi verilir. Bu sayede teknik personel kombi arızalarını zorlanmadan giderir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.