Go to Top

Protherm Kombi Bakımı

Protherm Kombi Bakımı

Yüksek performansı, modern teknoloji ürünü donanımları, çok sayıda aksesuar seçenekleri ile en çok tercih edilen ısıtma sistemlerinden biri olan Protherm kombiler, kullanım kalitesinin düşmemesi için düzenli olarak bakım gerektirmektedir.

Protherm Kombi Bakımı, uzman personeller tarafından müşteri memnuniyeti esas alınarak gerçekleştirilir. Protherm, müşterilerine bakım sonrası arıza garantisi vermekte ve olası bir arıza durumunda bizzat üretici ile muhatap olma olanağı sağlamaktadır. Böylece bakım ve arıza süreci firma merkez tarafından kontrol edilerek, servis elemanlarının kişisel insiyatiflerine bağlı ek masraf çıkarması önlenmektedir.

Protherm Kombi Bakımı Avantajları Nelerdir?

Protherm Kombi Bakımı,  merkezi kontrol sistemi ve günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ve ilgili birimleri ile müşterilerine kısa bir süre içerisinde dönüş yaparak hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Kombi bakımı, kombinizin uzun ömürlü olması, çalışma performansının artması, olası arızaların tespit edilerek önlenmesi ve en önemlisi emniyetli bir ısı sistemi için, yılda en az bir kez olmak üzere düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Siz de Protherm kombi bakımı için uygun fiyatlarla uzman personellerden destek alabilir ve ayrıca Protherm’in belirli dönemlerde düzenlediği indirimli avantaj günlerinde inanılmaz fiyatlarla bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.