Go to Top

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Firmamız, Balkanlı Teknik olarak ısı ve ısınma sistemlerinde Protherm kombi servisi ve diğer kombi servis hizmetleri sunmaktadır. Protherm kombi ve diğer ısıtma sistemlerinin her sene düzenli bakımının yapılması sizlere hem tasarruf sağlayacak, hem oluşabilecek ciddi arızalardan oluşan sorunlardan önleyecektir. Yaşadığınız yerlerdeki gaz yakıcı cihazların her yıl kombi servis belgeli ve profesyonel kişilere düzenli bakımlarını yaptırmanız rahat bir sezon geçirmeniz için faydalı olacaktır. Firmamız Protherm kombi servis olarak protherm marka kombinin bakımını yaptırmanızı sağlınız açısından önem sağladığını hatırlatmayı borç bilir.

Bakım ve arızalar için Protherm kombi servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız bizi 0212 875 16 17 numaralı telefondan dilediğiniz zaman küçük büyük her sorunda arayabilirsiniz.

Protherm kombi servisi hizmetinde güven, kalite, bilgi ve ekipman donanımı ile faaliyet içindedir, yapılan bu alandaki çalışmalarımızın dışında gelişmiş protherm kombi servis ve diğer markaların servis anlayışı ve tekniği ile birlikte farklı kurumlarda eğitimlerini almakta ve almaya devam etmektedir.

airfelaristonalarkobaymakboschbuderusdemirdokumecaferroliprtohtermvaillantviessmann

Balkanlı Teknik servisi tarafından onarımı yapılan Protherm ve tüm marka kombi cihazları 1 (bir) yıl servisimiz tarafından garanti kapsamındadır.
, , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.