Go to Top

Servis Ücreti Neden Alınır

Servis Ücreti Neden Alınır?

 

Dünya standardında hizmet kalitesi ile günümüz hizmet anlayışını değerli müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmak için oluşturduğumuz bütün alt yapılar sonucu bakım, onarım, tamirat işlerinizde her zaman yanınızda olan firmamız, kaliteli hizmet anlayışını her zaman kurumsal kimliği çerçevesinde yerine getirmiştir. Firmamız kuruluş ilkelerine bağlılığı ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma alanlarını sürekli genişletmiş, kaliteden taviz vermeden disiplinli ve titiz faaliyet programları ile bütün çalışmalarını başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

 

Servis Bakım Ücreti Gerekli midir?

 

Sıfır hata politikasını kurum bilinci ile sürekli yaşatan ve müşteri taleplerini en kısa sürede, en hızlı şekilde çözen firmamız, kombi cihazlarınızın her türlü bakım, onarım, arıza tespit ve teknik takibini yapmaktadır. Firmamız günün şartları gereği tüm servis işlemlerinden ekonomik fiyat dengesini bozmadan yetkili bir servisin tüm sorumluluğunu yerine getirdikten sonra doğal olarak birim hizmetinin karşılığı olarak servis bakım ücreti talep etmektedir.

 

Gerçekleştirmiş olduğu hizmetin ardından, servis bakım ücreti neden alınır sorusuna bir cevap olarak, müşteri taleplerinin firmamız yoluyla çözüm olarak sunulmasının ardından yoğun çalışma programı sergileyen firmamız, yapmış olduğu giderlere denk gelecek şekilde bakım ücreti talebine gittiğini söyleyebiliriz. Yerinde bakım yapılan her türlü arızalı cihaz sorunun giderilmesi için harcanan zaman, yol, ekipman desteği, nakliye ve taşıma araç giderleri, iletişim giderleri ve benzeri giderlerin karşılığında yalnızca hizmetimizin karşılığı olarak önceden belirlemiş olduğumuz, bakım ücretleri firmamız tarafından bir tarife olarak uygulanmakta, hizmetin derecesine göre ücret talep edilmektedir. Bu konuda ki fiyat istikrarımız her zaman sürekli kalmıştır.

 

Servis bakım ücreti neden alınır sorusuna bir başka yanıtımız ise yetkili servis hizmetleri ile dışarıdan üçüncü bir şahsa yaptıracağınız aynı hizmetin arasındaki farkın görünmesidir. Yetkili servis hizmetlerimiz kombi gibi önemli bir cihazın bakımının ardından cihazın sağlıklı çalışma devamlılığı garantisini sunabilmektedir. Ayrıca bakım, onarım, arıza giderme konusunda çok daha ekonomik fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır.

 

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.