Go to Top

Vaillant Kombi Servisi

vaillant kombi servisiVaillant Kombi Servisi

Balkanlı Teknik Servis olarak, Müşteri memnuniyeti ne verdiğimiz değer anlayışı ile özel kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.  Siz tüketicilerimize güvenilir, hızlı kombi servisi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bir Vaillant müşterisi olarak, firmamız garanti süresi dolduktan sonra sizlere sorunsuz ısıtma keyfini sağlamayı umuyoruz. Kombi arızasını bulmak maliyet, işçilik ve parçasını kapsayacak şekilde sizlere fiyat bilgisi verilir. Mümkün olan en kısa sürede özel Vaillant kombi servisi teknikeri ile onarım sağlar.

Kombi servisi teknikeri, ilk servis ziyaretinde onarımları %95 düzletmek için ilgili yedek parçaları bulundurulur. Herhangi bir potansiyel sorun ile hızlı başa çıkmak için gerekli uzmanlığa sahip ve verimli bir onarım sağlayacaktır.

Düzenli servis bakım hizmetleri bir arıza riskini azaltabilir ve ayrıca kombinin ömrünü uzatmaya yardımcı olabilir. Özel Vaillant servisi teknikeri sizlere güvenli kombi kalorifer verimi performansı sağlamak için düzenli bakımın önemini anlamak için yardımcı olacaktır. Yıllık kombi bakım hizmetleri genellikle ilkbahar ve son bahar aylarında yapılmaktadır.

Vaillant Kombi Bakımında Yapılanlar

Kış aylarının yaklaşması ile Ağustos ve Eylül aylarında cihaz kullanımına başlamadan önce mutlaka kombi bakımlarını yaptırmanızda fayda vardır. Kış boyunca yüksek performanslı ve güvenli bir ısınma için kombiye bakım yaptırmanızı mutlaka öneririz.

 1. Sıcak su yanma testi
 2. Kalorifer yanma testi
 3. Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol ve temizliği
 4. Kalorifer dönüş hattı filtre temizliği
 5. Su sızdırmazlık kontrolü
 6. Kablo grubu ve bağlantı soketi kontrolü
 7. Emniyet donanımları kontrolü
 8. Yanma grubu (Brülör ve elektrot) temizliği
 9. Genleşme tankı fonksiyon kontrolü ve hava basımı
 10. Su basınç debisi kontrolü
 11. Kombi içi metal aksamların statik yağlaması
 12. Cihazda varise onarım gerektirecek parçaların izahı

Bakım için gelen personelimiz size yapılan bakım işlemleri hakkında bilgi verecektir. Cihaz içinde deforme olmuş gözle görülen veya tespit edilebilen onarım gerektirecek kombi parçaları hakkında sizlere bilgi verilir.

Özel Vaillant Servis hizmeti almak için 0212 875 16 17 telefon numarasından anında ulaşabilirsiniz.

Hizmet bölgemiz: Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Hadımköy,Arnavutköy,Çatalca

airfelaristonalarkobaymakboschbuderusdemirdokumecaferroliprtohtermvaillantviessmann

Vaillant kombi servisi ve diğer tüm markalarda 1 (bir) yıl Balkanlı Teknik servis tarafından parça değişim garantisi kapsamı altındadır.
, , , ,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.