Go to Top

Viessmann Kombi Bakımı

Viessmann kombi bakımı

Viessmann, Türkiye piyasasına yeni girmiş bir firma olmasına rağmen kalitesini fark ettirip kısa sürede geniş bir iş ağı kurabilmiştir. Viessmann ürün grupları içerisinde güneş enerjisi sistemleri, ısı pompaları, biyogaz tesisleri, odun yakma sistemleri, kojenerasyon sistemleri ve sıvı, gaz yakıtlı yoğuşmalı kombiler bulunmaktadır.

Viessmann, tüm ürün gruplarına kısa sürede kaliteli bakım hizmeti sağlamaktadır. Cihazların ve parçaların ömürlerini uzatmak için düzenli olarak bakım yaptırmak sizi gelecekte karşılaşabileceğiniz daha büyük sorunlardan kurtaracaktır.

Viessmann kombi bakımları üç bölüme ayrılmıştır. Yılda sadece 1 kez yapılan bakımlara bakım A, 3 kez arıza giderimin dahil olduğu yılda bir kez yapılan bakıma bakım B, iki yıl boyunca 8 kez arıza giderimi ve her yıl bir kez bakımı içerisinde bulunduran bakım süresi 2 yıl olan bakım C’dir.

Viessmann Kombi Servisleri Nerelerde Bulunmaktadır?

Viessmann kombi bakımı yaptırabilmek için Viessmann müşteri hizmetlerini aramanız ve ya size en yakın Viessmann satış noktasına gitmeniz yeterlidir. Viessmann kombi servisleri İstanbul’da Ümraniye ve Zeytinburnu ilçelerinde, Ankara’da Çankaya ilçesinde, Bursa’da Nilüfer ilçesinde, İzmir’de Bornova ilçesinde, Kayseri’de Melikgazi ilçesinde, Antalya’da Perge Bulvarı’nda, Konya’da Meram ilçesinde, Samsun’da Atakum ilçesinde ve Adana’da Çukurova ilçesinde hizmet vermektedir.

,
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.